Екрануючі чохли для мобільних телефонів

Екрануючі чохли для мобільних телефонів

Прослушка і стеження - це біч двадцять першого століття. З сучасними технологіями, раніше шпигунські хитрощі, стали доступні практично для кожного. А з появою мобільних телефонів - кожен став об'єктом стеження.

За мобільним гаджетами стежать системи навігації, роботи пошуковці, аналітичні системи і звичайно ж, в разі необхідності, спеціальні служби. Але як уникнути цієї тотального стеження?

Чохол блокуючий сигнал стільникового телефону - ось рішення цієї проблеми. Даний девайс допомагає повністю ізолювати мобільний пристрій від всіх хвиль і мереж, що повністю виключить будь-які спроби зчитування, прийому і відправки даних.

Різновиди екрануючих чохлів

Екрануючий чохол для телефону – річ, яка все більше набирає популярність. І виробників таких чохлів на ринку стає все більше. Але ті, хто задумався про придбання подібного продукту, найчастіше, не знають який саме вибрати.

Екранувальні чохли для телефонів, можна поділити на кілька типів:

  • Блокування хвиль низької частотності;
  • Блокування хвиль високої частотності;
  • Блокування коротких хвиль;
  • Повне блокування.

До хвилях низькою частотності можна віднести спеціалізовані мережі мобільних установок. У тому числі і технічні канали зв'язку - недоступні для звичайних користувачів пристроїв.

До високої частотності відносяться безпосередньо самі мобільні мережі та їх аналоги, незалежно від оператора і країни перебування.

До коротких відносяться хвилі мережі Wi-Fi, Bluetooth сигнали та їм аналогічні.

Чохол глушилка для телефону з повним блокуванням по всіх діапазонах дозволить захистити стільниковий телефон від усіх сигналів, як принятих, так і відправленних. Представлені чохли SiLock, завдяки особливій екрануючій тканині забезпечують повне блокування всіх частот!

Для чого потрібні екрануючі чохли для телефону

В першу чергу для безпеки його власника. Наявність мобільного пристрою, а тим більше, сучасного смартфона піддає його власника ризику бути постійно під стеженням. Більш того, сучасні телефони, навіть у вимкненому стані дозволяють віддалено активувати мікрофони і камери, що значно підвищує ризик зовнішнього контролю.

Також будь-який мобільний телефон відправляє дані про своє місцезнаходження на станції оператора і робить це постійно, навіть з вимкненим живленням. Що в певних ситуаціях може зіграти небажаний жарт з його власником.

Другу за значимістю функцію, екрануючий чохол для мобільного телефону, виконує як блокіратор вихідних сигналів. Мобільний пристрій постійно відправляє різноманітні дані, не кажучи вже про Wi-Fi мережі і Bluetooth канал.

Даний продукт буде корисний для музикантів, які грають на електроінструментах. Блокування вихідних хвиль значно знизить перешкоди при передачі звуку на пульти звукооператорів.

Також чохли на стільникові телефони з таким ефектом допоможуть уникнути зайвих звуків при прослуховуванні музики або будь-якого іншого відтворення в колонках і стереомоніторах. Що буде корисно не тільки музикантам, а й меломанам або радіоаматорам.

Екранувальні чохли для телефону SiLock

На сьогоднішній день на ринку подібних товарів представлені безліч компаній виробників. Але чохол блокіратор телефонного сигналу від компанії SiLock - значно випереджає своїх конкурентів в деяких аспектах:

  • Широкий частотний діапазон;
  • Захист від фізичного впливу;
  • Стильний і зручний дизайн;
  • Якісні і натуральні матеріали виготовлення.

Чохол-блокіратор сигналу мобільного телефону від компанії SiLock має найширший діапазон блокування по частотам і типам. Що гарантовано дозволить зберегти конфіденційні даних пристрою в секретності і виключити витоку інформації при прослуховуванні.

Екрануючий чохол для телефону варто купити не тільки тому, що він захищає інформацію і прибирає зовнішні перешкоди мобільного пристрою. А й тому, що він захищає телефон та інші пристрої в ньому від фізичного пошкодження, що не маловажний аспект в самих різних ситуаціях.

Окрім відмінних властивостей і технічних характеристик, чохол має сучасний дизайн і виготовлений з якісних матеріалів. При виготовленні застосовуються останні технології не тільки в нанесенні екрануючих шарів, але і в пошитті і збірці.

Купуючи чохли з екраном для блокування вхідних і вихідних сигналів - можна убезпечити свої дані від крадіжки на мобільному пристрої, флеш-карті або кредитній картці. Більш того, гарантовано уникнути витоку конфіденційної інформації при аудіо або відео прослуховуванні.
Екрануючий чохол для телефону (універсальний)
10,5х20 см Оксфорд
1

399 грн. Без НДС: 399 грн.

Знижка: 150 грн.
Екрануючий чохол для планшетів (Carbon)
Екрануючий чохол для планшетів (Carbon)
18х23 см Оксфорд

799 грн. 649 грн. Без НДС: 649 грн.

Знижка: 150 грн.
Екрануючий чохол для планшетів (універсальний)
Екрануючий чохол для планшетів (універсальний)
18х23 см Оксфорд

799 грн. 649 грн. Без НДС: 649 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)