+38 095 363 95 33

Тут поки що нічого немає...
RFID чохли, обкладинки для документів, кредитних карт

З бурхливим розвитком інформаційних технологій людство впевнено крокує назустріч прогресу. Радіти цьому чи навпаки - питання, позбавлене однозначної відповіді. Зрозуміло, в контексті поліпшення інфраструктури, комунікацій та інших соціально-важливих змін, все це несе в собі винятково позитивний заряд.

Однак, існує й інша сторона медалі. З появою нових технологічних рішень з'являються і зловмисники, бажаючі нажитися на нюансах їх роботи. Саме з такою проблемою зіткнулися власники пристроїв, принцип роботи яких полягає в радіочастотної ідентифікації. А це в першу чергу платіжні rfid карти, автомобілі, обладнані системою безключового доступу, а також документи нового зразка з впровадженим електронним носієм інформації.

В якості вирішення представленої проблеми на ринку з'явилися чохли з rfid блокуванням. Завдяки використанню сучасних екрануючих матеріалів такі аксесуари повністю ізолюють в них предмет від радіочастотного взаємодії із зовнішнім світом.

Як екранувальний чохол для карт запобігає крадіжці?

Для того щоб по достоїнству оцінити переваги продукції SiLock, необхідно спершу розібратися як же відбувається крадіжка грошей з безконтактної банківської карти. Ще в 2015 році згідно з даними компанії Zecurion з карт, обладнаних системою rfid, було вкрадено понад два мільйони гривень. На жаль, подібний підрахунок більш не проводився. Але за інформацією прес-служби компанії MasterCard, вже у вересні 2016 число власників безконтактних кредиток збільшилася вдвічі. Виходячи з цього, можна припустити, що число крадіжок зростає у відповідному темпі.

У момент крадіжки зловмисники використовують пристрої безконтактного зчитування за принципом дії схожі з тими, які встановлені на касах магазинів (термінали). Однак, злочинці навчилися модернізувати дані пристосування, тим самим збільшивши необхідне для взаємодії з картою відстань до 25 сантиметрів. Таким чином, для крадіжки грошей «кишеньковому злодію» вже не просто не потрібно лізти в вашу кишеню, тепер йому досить просто постояти поруч в громадському місці. Важливо відзначити, що для полегшення процедури оплати покупок карти, оснащені системою rfid, мають певний ліміт оплати, без введення PIN-коду. Як правило ця сума не перевищує 100-500 гривень, однак хто знає скількох «кишенькових злодіїв» вам доведеться зустріти по дорозі на роботу або додому.

Екрануючий чохол для платіжних карт, виготовлений компанією SiLock є елегантним шкіряним виробом. При цьому в його підкладку впроваджена високотехнологічна ізолююча тканина, яка повністю блокує радіохвилі. Завдяки цьому жоден термінал, будь то пристрій зловмисників або ж ліцензоване банківське обладнання, не зможе зв'язатися з вашою карткою і зчитати з неї потрібні для транзакції особисті дані.

Як розпізнати зловмисника?

Навряд чи людина, пристосувавшись до безконтактних крадіжок буде виглядати як працівник служби безпеки аеропорту з величезним металодетектором в руці. Насправді розміри зчитувальних пристроїв, які використовують злочинці, у багатьох випадках менші за ті, що ми звикли бачити на касах магазинів. Більш того, існують мобільні телефони, оснащені системою NFC у зв'язці з відповідним програмним забезпеченням здатні виконувати ті ж функції. Зрозуміло, радіус їх дії куди менше, ніж у спеціалізованій апаратурі, але чи звернете ви увагу, якщо випадковий перехожий зачепить своїм телефоном зовнішню сторону вашої кишені? Тому не завадить мати в цій кишені захисний чохол для карти paypass.

Переваги SiLock

Набирає обертів на ринку інформаційної безпеки компанія SiLock, яка займається виготовленням пристроїв, які покликані виявити і нейтралізувати спроби незаконного видобутку особистої інформації. Із стрімким розвитком електронних носіїв почалася нова ера злочинної діяльності. У зв'язку з цим особиста інформація стала ключем до незаконного збагачення.

Екранувальні чохли компанії SiLock виготовлені із найбільш якісної захисної тканини. Завдяки високій щільності волокон дана продукція повністю ізолює вміст від радіочастотного зчитування. Серед найбільш уразливих предметів  для подібного роду злочинів є:

  • Безконтактні кредитні карти;
  • Автомобілі з безключовим доступом;
  • Документи з вбудованим носієм (чіпом).

Екрануючий чохол для документів застосовується для захисту даних, що знаходяться на чіпі, інтегрований в пластик. У разі біометричного паспорта це величезний масив інформації, що містить повну інформацію про власника, аж до взятих при оформленні відбитків пальців.

За допомогою захисної системи, вбудованої в продукцію компанії SiLock, всі предмети, які знаходяться всередині, стають невразливими для подібного роду зчитувань. Ця технологія здатна захистити вас і ваших близьких від усіх можливих втручань в ваше фінансове та особисте життя. Rfid обкладинка для ID паспорта та карт LOCKER's ID Black
Вміщує до 6-ти карт, RFID-захист 75х115 мм
300 грн
Rfid обкладинка для карт
11,5 x 8 x 0. 5 см Штучна шкіра
299 грн
Знижка: 100 грн
Rfid обкладинка для карт Silock VS-02
Rfid обкладинка для карт Silock VS-02
Вміщує до 6-ти карт, RFID-захист 65х90 мм
499 грн 399 грн
Екрануючий чохол SiLock C-04
Універсальний Захищений RFID карман для кредитних карт, документів
2
699 грн
Екрануючий клатч параноїка для смартфона і карт чорний LOCKER's Phone Purse Black
На магнітах 205х115 мм
2199 грн
Rfid гаманець
RFID-захист 12х9.5x2 см
699 грн
Комплект RFID чохлів для карт
Rfid Китай
399 грн
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)