Користні статті

Миколаївські поліцейські затримали групу елітних автокрадіїв

21 вересня миколаївські оперативники Управління карного розшуку спільно зі слідчими та співробітниками Інгульського відділу поліції за силової підтримки КОРД та під процесуальним керівництвом прокуратури провели спецоперацію із одночасним затриманням угонщиків в Київській області та Одесі. Авток..


Захист авто з безключовим доступом від угону: прості методи протидії

Основним приладом, за допомогою якого зловмисникам вдається викрадати авто з безключовим доступом, виступає ретранслятор (так звана «довга рука»). Він значно збільшує радіус дії ключа, що дає можливість викрасти автомобіль протягом 10 секунд. Сьогодні такі конструкції відрізняються малогабаритністю ..


Викрасти за 60 секунд...

Викрасти за 60 секунд... І це аж ніяк не назва відомого фільму, а, на превеликий жаль, реалії сучасного соціуму. Сьогодні отримати доступ до чужого автомобіля дуже просто, а значить, обов’язково треба передбачити кращий варіант його захисту. Власний автомобіль — не лише зручний засіб пересу..


Крадіжка Tesla Model S за допомогою ретранслятора

Якщо у вас є дорогий, популярний автомобіль, такий як Tesla Model S, ви повинні розуміти, що хтось в кінцевому підсумку захоче його викрасти. Ви повинні вжити заходів, щоб запобігти цьому, але британський власник Tesla Ентоні Кеннеді цього не зробив. Проте, він встановив камери, спрямовані на автомо..

12.02.2019 1387 Читати далі...

Уразливості автомобілів з безключовим доступом

Протягом декількох останніх років власник автомобіля з безключовим доступом повідомляв, що злодії наближаються до його автомобіля з таємничими пристроями і без зусиль відкривають авто за лічені секунди. З огляду на те, що його Prius зазвичай був припаркований за межами ділянки бу..

11.05.2018 1504 Читати далі...

Як викрадають Ваші автомобілі

Крадіжка Вашого нового автомобіля - справа не проста, але не так давно опубліковане відео, зняте в вересні 2017 року, свідчить про протилежне. Це тому, що, виявляється, той же самий безключовий доступ, що надає зручність, призначений для розблокування і запуску вашого транспортного засобу, може бути..

29.04.2018 1443 Читати далі...

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)