+38 095 363 95 33

Тут поки що нічого немає...

Якщо у вас є дорогий, популярний автомобіль, такий як Tesla Model S, ви повинні розуміти, що хтось в кінцевому підсумку захоче його викрасти. Ви повинні вжити заходів, щоб запобігти цьому, але британський власник Tesla Ентоні Кеннеді цього не зробив. Проте, він встановив камери, спрямовані на автомобіль, щоб ми у підсумку могли спостерігати, як легко можна викрасти сучасний автомобіль з технологією безключового доступу (keyless Go).

Те, що ви бачите на відео нижче, це атака за допомогою ретранслятора, іноді звана атака з посиленням сигналу (SARA - Signal Amplification Relay Attack). Багато транспортних засобів з безключовим доступом схильні до цієї атаки, але в автомобілях Tesla є кілька функцій, які повинні були запобігати таким методам угону. На жаль, або власник в цьому випадку не включив ці функції, або і ці функції не змогли захистити автомобіль від викрадення.

Коли пара викрадачів наближається до автомобіля, що стоїть на проїжджій частині, видно, як один з них витягує великий пристрій, схожий на планшет або ноутбук. Він крадеться по периметру будинку, швидше за все, намагаючись отримати сигнал від ключа автомобіля. Тим часом його партнер (який навіть не спромігся надіти маску) стоїть біля дверей водія автомобіля з меншим пристроєм, схожим на телефон. Кілька секунд і сигнал спіймано. Двері відкриваються, і машина була вкрадена. Злодії більшу частину часу витратили на відключення зарядного пристрою.

Перш ніж вони змогли виїхати, злодії повинні були відключити зарядний пристрій від машини. Цікаво, що вони можуть проводити складну процедуру викрадення ретранслятором, але вони ніколи не відключали зарядний пристрій Tesla. Злодій, що тримає приймач, намагається першим, але не може зрозуміти, чи є кнопка, яка відключає кабель. Інша половина динамічного кримінального дуету виходить з машини, щоб спробувати. Зрештою, у першого виходить від'єднати зарядний пристрій, і машина їде.

Власник міг би ускладнити злодіям життя, якби він включив додаткові функції безпеки Tesla. Наприклад, включити запит ПІН-коду, перш ніж автомобіль буде запущений після розблокування за допомогою ключа. Ви також можете повністю відключити систему безключового доступу, що рекомендує Tesla, якщо ви збираєтеся залишити автомобіль зовні на ніч. Власник каже, що брелок знаходився не біля автомобіля, але експерти з безпеки рекомендують зберігати брелоки в металевому ящику або у «екрануючому чохлі», щоб ніхто не міг зчитати сигнал.Связанные товары