+38 095 363 95 33

Тут поки що нічого немає...

Крадіжка Вашого нового автомобіля - справа не проста, але не так давно опубліковане відео, зняте в вересні 2017 року, свідчить про протилежне. Це тому, що, виявляється, той же самий безключовий доступ, що надає зручність, призначений для розблокування і запуску вашого транспортного засобу, може бути повернений проти Вас.

Все, що потрібно, це трохи обережності, і Ви можете спокійно спати, знаючи, що ваш чотириколісний друг в безпеці.

Метод викрадення на відео називається ретрансляційною атакою, і, хоча це не нова загроза, він знову на слуху потривожених власників автомобілів після знятої крадіжки Mercedes-Benz в Великобританії. У відеоролику можна побачити двох злочинців, зосереджених на припаркованому автомобілі, копошилася з двома пристроями, а потім втекли. Відео триває 86 секунд, але сам злочин займає ще менше часу.

Як вони це зробили? Хоча точні інструменти, використовувані двома бандитами, маловідомі, але в інтернеті значаться як «Вудка» або «Довга рука», загальний принцип добре розуміється. По суті, пристрій - в цьому випадку, що утримується одним злодієм, що біля дверей гаража, - шукає, знаходить і передає сигнал від бездротового ключа в будинку жертви. Цей сигнал відправляється на другий пристрій, який тримає інший злодій, поруч з самим автомобілем. Автомобіль обдурений, думаючи, що ключ присутній, і тоді його можна розблокувати і запустити.

Важливо відзначити, що вони працюють тільки на автомобілях з системою безключового доступу, яка дозволяє водієві запускати автомобіль, натиснувши кнопку «Start» після того, як автомобіль виявить, що ключ присутній.

Отже, як зупинити це? На щастя, це досить легко. Для того, щоб пристрій міг передавати сигнал від оригінального ключа, він повинен спочатку виявити його всередині будинку. Зберігання вашого ключа в екранувальному чохлі - мішечку, призначеному для блокування радіосигналів - зробить це.

По суті, вам просто потрібно переконатися, що всюди, де ви зберігаєте свої ключі в нічний час, його не буде можливості «зчитати» ретранслятором. І, якщо протягом дня ви тримаєте ключі від свого автомобіля в гаманці або кишені піджака, то краще помістити його в екрануючий чохол.


Связанные товары